Akvaristické potřeby

 
 
 

 
 
 
Úvod > Akvaristika > Akvaristické potřeby
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Akvaristické potřeby
další kategorie
   
   
  Cenová hladina
   
   
  další kategorie


   
  Zvolte si některou z kategorií.
   
   

  Zdraví rybiček a rostlin si vyžaduje pravidelné provzdušňování vody. Pro tento účel slouží vzduchovací motorek. Provzdušňování zabezpečuje vzduchovací hadice propojená se vzduchovacím kamenem, který zajišťuje jemně perlivý a rovnoměrný přítok vzduchu.

  Důležitá je i čistota akvárií. Různé škrabky s krátkou anebo dlouhou rukojetí na čištění rohů anebo magnet na čištění stěn akvária a plovoucí magnetická stěrka (i kulatá) důkladně a rychle vyčistí sklo akvária.

  Kal a různé nečistoty ze dna akvária lehce odstraníte pomocí různých odkalovačů s nastavitelnou délkou a dostupností i do rohů akvária anebo plastovým zvonem.

  Správnou teplotu v akváriu pro rybičky a rostliny můžete kontrolovat pomocí různých teploměrů – klasickým skleněným, ale i digitálním. Jejich montáž je jednoduchá a výsledek měření lehce čitelný. Hydrometrem můžete měřit slanost a měřenou hmotnost vody v mořských akváriích.

  Ve výbavě byste měli mít i porodničku na ochranu nově narozených rybiček, různé druhy sítěk na ulehčení odchytu rybiček a speciální sáčky anebo plastové přepravky na přenos rybiček. Neméně důležité je i krmidlo. Pro všechny typy akvárií je k dispozici automatické krmidlo (i bateriové), které krmí dvakrát denně a lze ho nastavit i na manuální krmení. Do mořských akvárií nezapomeňte na mořskou sůl. Všechny potřebné věci pro vaše hobby najdete na našem e-shopu.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verze