Budky a hnízda pro ptáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Ptáci > Budky, hnízda
 

 
 
Budky a hnízda pro ptáky
 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Délka v cm
Šířka v cm
Materiál
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 

Budky a hnízda pro ptáky

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
32 Kč 65 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -51 %
 
 

Ideálním místem k odpočinku pro ptáky jsou budky. Nejeden nadšenec se věnuje výrobě ptačích budek z různých materiálů – dřevo, korek, kartón apod, které mají různé tvary, velikost a design. Ptáci nejvíc ocení, když je navíc budka plná kvalitním krmivem. Obzvlášť zimní měsíce jsou pro ptáky těžším obdobím. Potrava pro ptáky v zimě v přírodě chybí.

Alternativou k ptačím budkám jsou hnízda pro ptáky. Na našem e-shopu nabízíme materiál na jejich výrobu a postavení. Jsou vyrobené z velice příjemného kokosového vlákna a jsou ideálně sterilizované, abyste měli jistotu, že se v něm nebudou nacházet žádní škůdci.

Pokud nemáte dostatek volného času na výrobu hnízd, můžete si u nás zakoupit již hotové.

V nabídce jsou extra velká pletená hnízda pro holuby, různé druhy jiných pletených hnízd pro různé druhy ptáků včetně exotických, jako jsou například kanárci. Dále máme v nabídce pletená hnízda v různých velikostech a z různých materiálů včetně oblíbené juty.

Stejnou radost udělá ptáčkovi i přírodní dřevěný strom s nerezovými miskami.

Jakékoliv stavby pro ptáky – budky, hnízda, dřevěné stromy apod., musí být vyhotoveny tak, aby byly bezpečné a pro ptáky příjemným útočištěm před nepříznivým počasím a pohodlným místem k odpočinku, kde je nikdo nebude rušit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze