Čištění a dezinfekce terária

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malá zvířata > Teraristika > Čištění, dezinfekce
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Čištění a dezinfekce terária
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Rozvoji mikroorganizmů a bakterií je vždy lepší preventivně předejít než řešit různé zdravotní komplikace.

V současnosti je už řada dezinfekčních a čistících prostředků, díky kterým dokážete udržet terárium hygienicky čisté a bez choroboplodných zárodků. Je důležité obstarat si potřebné prostředky a v pravidelných intervalech je i důsledně používat. Například roztok pro hygienické čištění terária je přizpůsobený na přímé použití, bezpečné odstranění všechny bakterie v teráriích pro leguány, ještěrky, chameleony, hady a želvy. Obsahuje přírodní dezinfekční prostředky, které eliminují zápach způsobený bakteriemi. Sprej poskytuje velmi příjemnou vůni a zabezpečuje dezinfekci.

Je to též vynikající a dezinfekční prostředek pro interiér a exteriér skleněných terárií. Nemá žádné nežádoucí účinky. Další přípravek je dezinfekční prostředek a antibakteriální čistič pro terária a malé klece pro zvířátka, který zabíjí široké spektrum bakterií, které obsahují druhy Salmonella chloreaesuis a Pseudomonas aeruginosa. Pomáhá snižovat riziko možné bakteriální infekce Vašeho zvířete.

Pro udržení čisté vody v teráriu je určený přípravek, který odstraňuje nepříjemné pachy, udržuje vodu čistou a urychluje přirozené odstranění odpadů. Při zařizování nového akvária a při výměně vody třeba použít speciální přípravek na úpravu vody z vodovodu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze