Hlodavci

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 


 
 

Křeček, morče i potkan jsou malá a milá zvířátka s jemnou kožešinkou, která je velmi příjemná na dotek. Jsou nenáročná, ale pozornost se jim věnovat musí a je také třeba zabezpečit jim patřičný komfort, tak jako jiným zvířátkům. Týká se to samozřejmě nejen jejich příbytku, ale také stravy, léčiv a vitamínů.

I pro tato malá zvířátka máme na e-shopu široký sortiment příbytků. Například máme klec pro křečka, akvárium pro křečka a do něho piliny a jiné podestýlky. Obdobně máme klece i pro morčata, ale i domečky a akvária pro ně včetně vnitřního vybavení, jako jsou piliny či seno. Terárium pro potkana, akvárium pro potkana a klec pro potkana jsou také k dispozici.

Klece pro hlodavce a domečky pro hlodavce splňují všechna hygienická a bezpečností kritéria. Taktéž jejich vnitřní vybavení, jako jsou pelechy, hobliny a jiné podestýlky včetně misek a napáječek pro hlodavce také vyhovují.

Krmivo pro hlodavce odpovídá standardům výživových hodnot. Kromě základního sortimentu jsou na výběr i různé tyčinky, keksíky a jiné pamlsky.

VV případě, že Váš miláček onemocní nemusí trpět. Máme léky pro hlodavce, ale i vitamíny pro hlodavce.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze