Hračky pro kočky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Kočky > Hračky
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Hračky pro kočky
další kategorie
 
 
Cenová hladina
 
 
další kategorie

Gumové

Gumové 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Ve výbavě musí být i hračky pro kočky, které jí pomohou udržet v kondici a trénovat její postřeh. V našem e-shopu máme na výběr různé hračky z různých materiálů – gumové, látkové, háčkované, plastové, plyšové, sisalové i proutěné. Všechny vnesou do jejího kočičího života změnu, radost a oživení a jsou zárukou toho, že se nikdy nebude nudit.

Tak jako u všech zvířat, tak i u koček hračky rozvíjejí jejich přirozenou zvědavost, udržují ji v dobré náladě i neustálém pohybu. Díky nim jsou v dobré fyzické kondici.

Kočku zabavíte hračkami s vůní kočičí máty (bylinkou šanta kočičí), která je pro ni neodolatelná svou vůní a účinky a stimuluje její nervový systém.

Šustící hry přímo miluje a s plyšovým zvířátkem se dokáže mazlit hodiny.

Tak proč jí nedopřát tyto hračky? O roztomilé myšce v jakékoliv podobě nemluvě – myš na kartě, natahovací myš, vibrační myš, myš na prutu. Myšky vypadají jako živé, některé vydávají zvuk a voní kočičí mátou. Toto milé zvířátko je jedinečné a pomáhá smyslové stimulaci kočky, uspokojuje její lovecké potřeby nebo aktivuje lovecký instinkt, utiší potřeby nahánění a v mžiku zažene nudu.

K utišení pudu hrát si a škrábat vhodně poslouží sisalové hračky – kočičí škrabadla. Posilňují kočce radost ze života, pomáhají naplno zaměstnat její šikovné packy a vždy dokáží rozzářit její nádherné kočičí oči.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze