Hračky pro psy

 
 
 

 
 
 
Úvod > Psi > Hračky
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Hračky pro psy
 
 
Cenová hladina
 
 
další kategorie

Gumové, plastové

Gumové, plastové


Silikonové

Silikonové 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Hračky pro psy mají při výchově smysl. Pomáhají rozvíjet jeho zvědavost, odvahu, rozvážnost a udržují ho v dobré náladě. Přispívají i k jeho dobré kondici a předcházejí obezitě.

Pes je společenské zvíře, které miluje pohyb. Při každodenní fyzické aktivitě však potřebuje i aktivitu duševní. Proto je vhodné mu pořídit interaktivní hračku, která trénuje a zlepšuje jeho duševní kondici a myšlení. Vztah se svým čtyřnohým miláčkem posilníte intenzivní hrou, při které schováváte pamlsky pod dřevěné kloboučky, které pes může posouvat čumákem anebo tlapkami a může se radovat vždy, když nějaký objeví. Přirozenou aktivitu psa podpoříte i hračkami z juty a různými provazovými, látkovými a plyšovými hračkami.

Pes zbožňuje, když něco může okousávat. Této jeho zálibě vyhovíte gumovými hračkami se 100% doživotní zárukou. Jsou velmi odolné a prakticky nezničitelné.

Vytrvalost, reakce a rychlost u psa dokážete podpořit s diskovými hračkami, které jsou nerozbitné a odolné proti okousání. Radost můžete udělat i skákací sadou anebo hračkami k agility na překonávání překážek, u čehož jste do hry aktivně zapojeni i vy.

Hraček máme na e-shopu široký výběr a z různých materiálů. Kromě uvedených máme také latexové, silikonové i elektronické. Skutečně je z čeho si vybírat tak, aby byly adekvátní k plemenu a temperamentu psíka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze