Hračky pro ptáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Ptáci > Hračky
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Hračky pro ptáky
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Nevyhnutelnou součástí každé ptačí klece musí být správně zvolená hračka, aby se Váš mazlíček nenudil. Hračky jsou roztomilé a určitě si je oblíbíte vy a celá Vaše rodina. Už si nebude hrát jen Váš ptáček, ale všichni členové domácnosti. Nakonec zábava prospěje všem.

Na našem e-shopu máme opravdu široký sortiment hraček pro všechny druhy ptáků. Oblíbenou hračkou je bidýlko se zrcadlem. Oblíbí si ho všichni ptáci. Při této činnosti se zabaví totiž dlouhé hodiny. Pro náročnější opeřence je vhodné plastové zrcadlo, které má bidýlka dvě. Hraček se zrcadlem máme však víc – hračka se zrcadlem a zvonečkem, zrcadlo na řetězu se zvonečkem, anebo zrcadlo s dřevěným rámečkem a zvonečkem.

Neméně zajímavé jsou i dřevěné hračky – dřevěná hračka na řetízku, závěsná dřevěná hračka s provazy a dřevěné hřišťátko.

Pěkným a užitečným prvkem do klece jsou rozmanité houpačky v různých rozměrech. Jsou vyhotovené ze dřeva.

Zajímavé jsou i žebříky – dřevěné a provazové s různým počtem příček a s různou délkou příček. Na nich se ptáček vyřádí do sytosti. Může po nich běhat nahoru a dolů, poskakovat, a dokonce si na nich může i brousit zobáček.

Pro exotické ptáky nabízíme též různé hračky – např. dřevěná houpačka pro exotické ptáky, dřevěná houpačka pro korely a papagáje. Na šplhání je ideální spirálové lano pro střední a velké papagáje anebo bambus s lanem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze