Klece, domečky pro malé zvířata

 
 
 

 
 
 
 

 
 
Klece, domečky pro malé zvířata
 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Určené pro
Potřeby
Délka v cm
Šířka v cm
Výška v cm
 
 

Klece, domečky pro malé zvířata

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
231 Kč
Doprava zdarma
AKCE
153 Kč
Doprava zdarma
179 Kč
Doprava zdarma
Klec pro fretky a krysy. Velikost: 80 x 50 x 63 cm, objem 0,205 ccm. Rozteč mezi dráty: 1 cm.
3 377 Kč
Doprava zdarma
Klec pro fretky s výbavou. Velikost: 90 x 50,5 x 46 cm. Rozteč mezi dráty: 2 cm.
1 687 Kč
Doprava zdarma
 
 

Příjemnou společnost v nejedné domácnosti dělají fretky. Malé kunovité šelmy si vyžadují laskavou lidskou péči. Jsou velmi inteligentní, hravé a zároveň zvědavé.

Pokud chováte fretku pro potěšení, musíte počítat i s občasnými vráskami na čele z jejich vylomenin a udělat všechna preventivní opatření, aby jich bylo co nejméně. Určitě byste jí ve Vaší domácnosti měli vytvořit více míst, kde se může zdržovat. Jedním z nich by měla být i klec pro fretky. Musí být dostatečně velká, aby v ní měla možnost volného pohybu i když v ní bude mít umístěné další potřeby, které jsou nevyhnutelné pro její šťastný a pokojný život, jako např. toaletu, hračky apod. Měla by tam být v bezpečí a chráněná před zraněním či útěkem do nechráněného volného prostoru.

V závislosti od velikosti fretky je nutné vybrat i klec s přihlédnutím na rozestupy mezi dráty, aby se skrze ně nemohla dostat. Na našem e-shopu máme klece pro fretky i potkany, ale dokonce i dvojposchoďovou klec pro fretky a potkany, kterou je možné použít jako dvě samostatné klece nad sebou anebo jako jednu velkou. Dvířka umožňují lehký přístup do klece na čištění a krmení. Kolečka ulehčují její přemísťování. Samostatně je v prodeji klec pro fretky a pokud máte zájem, také s výbavou.

Do klece můžete zvolit i závěsný pelech s měkkým plyšem pro fretky a potkany anebo vak pro fretky společně s houpačkou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze