Kočky

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Mohlo by Vás zajímat

 
 

Krmivo pro kočky může být i zdravé. Co by kupovala zvířata…?

Pokud nechceme, aby naše kočka či náš pes skončili kvůli naší pohodlnosti na veterinární klinice s různými nemocemi, věnujme maximální pozornost jejich stravě.

Přiznejme si, že náš ne celkem optimální životní styl a stravovací návyky velmi často přenášíme i na své domácí mazlíčky. Pro nedostatek času jim prostě nasypeme nějaké granule a kdejakou konzervu z obchodu. Často i tu nejlevnější… Toto ale není na dlouhodobě udržitelné řešení.

Více
 

Zajímavosti ze světa koček: To jste o nich možná nevěděli

Mňouká, přede, má drsný jazýček, ráda se k vám přitulí. Ale především je to osobnost. Každá je jiná, Ale věděli jste, že...

Více
 

Toxoplazmóza u koček: Nemoc, která straší všechny nastávající matky

Chystáte se mít přírůstek v rodině a máte kočku? Pravděpodobně zaslechnete z každé strany: Pozor na toxoplazmózu. Nepodléhejte zbytečné panice.

Více
 

Syrová strava nemusí být nebezpečná, když víte jak na to

Pokud chcete dopřát Vaší kočce to nejlepší anebo jí nechcete dávat průmyslově vyrobené krmivo pro kočky, můžete zvolit stravu, která je označovaná zkratkou BARF. 

Více
 

Mýty a pověry o kočkách – ne všechno co jste slyšeli je pravda

Existuje mnoho mýtů a pověr, které jsou tak hluboko zakořeněné, že je bereme jako samozřejmost. Věřte tomu, že kočky dokážou i plavat, dokonce lovit ryby, nepřibírají proto, že jste je nechali vykastrovat a už vůbec nemilují procházky na vodítku jako pes. Obojek pro kočku ani nekupujte. 

Více
 

Kočka se rodí jako masožravec. Potřebuje i zeleninu?

Vaše kočka není vybíravá, a to s tím možná z vlastních zkušeností nebudete souhlasit. Koneckonců Vaše kočka by snědla všechno, co jí dáte na talíř. Co by však měla jíst určitě a co jí nemůžete odepřít?

Více
 

Proč si na Vás kočka lehá? Rozhodla se, že Vás bude léčit.

Hledáte domeček anebo pelech pro kočku? Možná ho ani nebudete potřebovat, protože bude spát u Vás anebo dokonce na Vás. Co jí k tomu vede? 

Více
 
 
 
Doporučujeme pro kočky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze