Proč si na Vás kočka lehá? Rozhodla se, že Vás bude léčit.

 
 
 

 
 
 
Úvod > Lavpet radí > Kočky > Proč si na Vás kočka lehá? Rozhodla se, že Vás bude léčit.
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Mohlo by Vás zajímat

 
 

Proč si na Vás kočka lehá? Rozhodla se, že Vás bude léčit.

Hledáte domeček anebo pelech pro kočku? Možná ho ani nebudete potřebovat, protože bude spát u Vás anebo dokonce na Vás. Co jí k tomu vede? 

Neplatí to sice všeobecně a u každé kočky, ale pokud si se svým miláčkem vybudujete opravdu blízký vztah, můžete to zažít na vlastní kůži. Kočka si lehá na nemocné místo anebo těsně k němu.

Odebere zlou energii

Podle odborníků na bioenergii je to jasné jako facka. Kočka dokáže vycítit Vaši nemoc a podle toho si vybere místo, kde by svou přítomností mohla posloužit. Když si lehá k Vaší hlavě, léčí Vám vysoký tlak anebo migrény. Na levém rameni Vám léčí srdce a pokud si Vám lehne na záda, rozhodla se pomoct Vašim ledvinám. A tak bychom mohli pokračovat.

Říká se také, že černé kočku odebírají dvakrát více zlé energie jako ostatní. Zrzavé dodávají energii a šedomodré Vás uklidní.

Pokud se kočka otře o nějakou část Vašeho těla, znamená to, že přišla odebrat negativní energii z tohoto místa anebo že chce vylepšit Vaše negativní rozpoložení. Záleží už jen na Vás, jak citlivě jí v tento okamžik budete vnímat a zda si připustíte, že to je pravda. 

Jak je to s negativními zónami?

Žádná kočka nezůstane ležet na jednom místě, pokud tam nenajde negativní energii. Pokud chcete, nechte si od ní gauč, postel anebo jakékoliv jiné místo odborně posoudit.

Chvíli jí pozorujte, zda na takových místech zůstává déle a musíte jí odhánět. Pokud je to tak, je na čase přemýšlet nad reorganizací v bytě, jelikož právě objevila negativní zónu, která by Vám mohla z dlouhodobého hlediska ubližovat. Místa, která rychle opouští, jakmile jí tam posadíte, jsou naopak pro lidi příznivá.

Které nemoci léčí?

Podle více seriózních průzkumů lidé, kteří mají kočku trpí chorobami až pětkrát méně než ostatní lidé. Kdo hladí svou kočku, má po pár minutách nižší pulz a snižuje se mu krevní tlak.

Hladit kočku je dobré i na trávení a zdravou urogenitální soustavu. Přebornicemi v tomto léčení jsou především krátkosrsté anebo kočky bez srsti. Stres a únavu zase potlačují dlouhosrsté. Pomáhají i při nespavosti a depresi. 

Imunitu a hojení ran podporuje předení všech koček. Když po Vás kočka leze, vystrkuje drápky, bodá Vás nimi a prošlapuje si různá místa je to jako byste byli na akupunktuře, jen s rozdílem, že to máte zadarmo.  

Lidé, kteří měli a mají kočky se dožívají průměrně o 10,3 let více než ti, kteří kočku nikdy neměli.

Na závěr to shrňme do jednoho. Všechny tyto kočičí léčebné metody by se daly zastřešit jedním názvem, a to felinoterapie. Léčení pomocí koček se v mnohých vyspělých zemích intenzivně používá jako uznaná terapeutická metoda.

 

 
 
 
Doporučujeme pro kočky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze