Kočky

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 


 
 

Snad málokteré zvířátko má tolik krásných přívlastků jako koťátko. Nezáleží na tom, jestli je to jen malinkaté klubíčko anebo už dospělý jedinec. Vždy je pro nás rozkošné, jedinečné, vznešené, inteligentní, přítulné, okouzlující apod. Jednoduše je to naše velká láska a poklad, pro který jsme ochotní udělat vše, aby se s námi cítilo dobře a samozřejmě i my s ním.

Abyste mohli rozmazlovat vaše čtyřnohé miláčky bez omezení, zabezpečili jsme pro vás, ale hlavně pro ně, vše, co potřebují ke zdravému životu, bezstarostnému dovádění vč. odpočinku.

Správný majitel ještě před tím, než si přinese domů koťátko, pro něj zabezpečí kočičí domeček nebo kočičí boudu s různou podestýlkou – kamennou, silikagelovou i dřevitou. Jestli ho plánuje mít ve svém bytě, je vhodné vybrat kočičí pelech, který se vejde kamkoliv. V našem e-shopu je bohatá nabídka kvalitních pelechů, které si majitel dokáže sladit s interiérem. Pamatovali jsme i na různé hračky pro vašeho miláčka, se kterými si zaplní své kočičí chvíle. Ideální je škrabadlo pro kočky, kočičí prolézačky a různá odpočívadla pro kočky.

Důležitá je kočičí strava, která musí být pestrá. Krmivo pro kočky je nejen vysoce kvalitní, splňující standarty výživových hodnot, ale i jiné další. Vybrat si můžete kočičí granule, různé kočičí konzervy, kapsle, paštiky, vaničky nebo jiné dobroty, které můžete servírovat v kvalitních estetických miskách z různých materiálů a barevných kombinacích.

Kočka je čistotná, proto je vhodné, aby měla své vlastní kočičí WC. K dispozici máme také záchod pro kočky s filtrem, sáčky na exkrementy a lopatky na jejich sběr.

V každém případě je vhodné mít připravenou i přepravku pro kočku, tašku nebo kukaň. Nevíte, kdy se vám může hodit. Je bezpečná v případě transportu k veterináři či na výlet nebo návštěvu. Samozřejmostí je vodítko pro kočku nebo obojek pro kočku se jménem. Jestli půjdete na místa s předpokládaným výskytem klíšťat tak si v zájmu ochrany vašeho miláčka obstarejte obojek proti klíšťatům pro kočky.

V našem e-shopu najdete také vše co vyžaduje zdraví vaší kočky. Kromě vitamínů a minerálů jsou to i antiparazitika, kočičí antibiotika, také antikoncepce pro kočku, pokud si přejete, aby neměla potomstvo.

Všechno to, co potřebujete pro vašeho miláčka najdete na stránkách našeho e-shopu. Sledujeme za vás všechny trendy a podle požadavků poptávky budeme sortiment průběžně doplňovat.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze