Kolotoče a hračky pro hlodavce

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malá zvířata > Hlodavci > Kolotoče, hračky
 

 
 
Kolotoče a hračky pro hlodavce
 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Typ
Materiál
Průměr v cm
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 

Kolotoče a hračky pro hlodavce

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
Průhledná plastová koule k zábavě. Průměr: 25 cm.
Koule SAVIC plastová velká 25 cm - 1ks

Koule SAVIC plastová velká 25 cm - 1ks

Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
142 Kč 283 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -50 %
 
 

Hlodavci jsou hravá, zvědavá, a především neposedná zvířátka, která milují pohyb. Dopřejte jim ho správným výběrem hračky, která je nejen zabaví, ale i udrží v dobré kondici. Může to být například oblíbený kolotoč. Zábavních zařízení s otočnou a kruhovou konstrukcí máme na e-shopu více druhů - drátěný kolotoč pro křečky a jiné hlodavce, kolotoč z průhledného plastu, dřevěný kolotoč s podstavcem, kovový kolotoč, ale i plastový kolotoč na stojanu.

Váš miláček si může naplno vychutnat zábavu i na různých prolézačkách včetně proutěné, kterou je možné vytvarovat podle potřeby, či nylonové prolézačky na zavěšení pro křečky anebo závěsné prolézačky s žebříkem a odpočívadlem pro myši a křečky.

Skvělou zábavu poskytne i dřevěný váleček se zvonečkem pro myši a křečky, ale i pro morčata a králíky, dřevěné kostky na laně pro morčata a králíky, dřevěná kulička se zvonečkem pro morčata a králíky, proutěný most, proutěný balonek se zvonkem pro myši a křečky a mnohé jiné. Interaktivní činnost Vašeho křečka pomůže rozvíjet bludiště. Křeček si v chodbách bludiště může vyskládat chodníček anebo postavit přehlednou barevnou plastovou rozhlednu za pomoci různého příslušenství, a tak vytvoří neobvyklý příbytek, který Vy můžete vylepšovat podle Vaší fantazie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze