Krmítka, napájedla, podložky pro ptáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Ptáci > Krmítka, napájedla, podložky
 

 
 
Krmítka, napájedla, podložky pro ptáky
 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Objem v ml
Materiál
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 

Krmítka, napájedla, podložky pro ptáky

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
23 Kč 47 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -51 %
 
 

Ptačí krmítka a ptačí napajedla musí být vždy účelná, bezpečná a vkusná. Váš miláček by se měl dostat k životně důležitým potřebám jednoduše a pohodlně. Měli byste dbát na to, abyste ho dokázali bezproblémově zásobovat krmivem, vodou a také abyste dokázali lehce zabezpečit jejich čistotu a hygienu.

Na našem e-shopu máme v nabídce různá plastová krmítka, která jsou vyrobená z netoxického plastu. Vybrat si můžete plastové krmítko, pokud máte zájem tak i s bidýlkem, dále pak vnitřní anebo venkovní včetně zastřešeného či závěsného. Krmítka jsou k dispozici v různých velikostech. Dále si můžete vybrat závěsná krmítka – plastová, nerezová anebo závěsná dřevěná zahradní krmítka se zásobníkem na sypké krmivo a pevným provazem. Máme také speciální krmítka pro malé ptáčky včetně kovového a plastového krmítka. Pokud budete potřebovat, tak máme k dispozici i náhradní plastové krmítko do různých klecí a závěsné nerezové misky.

Rozmanitý je i výběr napajedel. Pokud chcete – malé, střední i velké, plastové i kovové, též s miskou a zásobníkem na vodu v různých objemech – 1 l, 3 l a 6 l. V nabídce máme i napajedlo s dávkovačem – 50 ml, 65 ml a 130 ml.

Pokud chcete, aby se po nakrmení a napití Váš ptáček i osvěžil, můžete zakoupit plastovou závěsnou koupelnu s přehledným poklopem, speciálně i pro kanárky a andulky anebo plastovou oválnou koupelnu také s přehledným poklopem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze