Krmiva

 
 
 

 
 
 
Úvod > Psi > Krmiva
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 


 
 

Psí výživě je třeba věnovat maximální pozornost. Složení krmiva je přizpůsobené jejich správnému růstu a vývoji. Jiné nutriční požadavky si vyžadují štěňátka, jiné mladí psi, dospělí psi a jiné, zase psí senioři. Je třeba přihlédnout i k jejich aktivitě. Pokud psi pracují, sportují či soutěží, mají vysoké energetické nároky. Mimořádně citlivou skupinou jsou březí fenky, fenky v období laktace, odstavená štěňátka a také psi, s citlivým trávením či potravinovou intolerancí. Všechny tyto aspekty třeba zohlednit a podle toho vybrat správné krmivo. Jen tak budou pokryté osobité výživové potřeby a jejich organismus bude chráněný před negativními vlivy prostředí.

Krmivo pro psy je vyrobené z prvotřídních surovin s obsahem kvalitních proteinů, vitamínů, minerálů, tuků a také vlákniny. Všechny tyto složky jsou potřebné a závisí na nich správný vývoj a růst našich miláčků. I u nich musíme dát na vyváženost živin, která je základním předpokladem, aby měli zdravé zoubky a krásnou lesklou srst. Kromě toho pomůže předejít obezitě či kardiovaskulárním onemocněním, onemocněním kloubů apod.

Pro všechny plemena a všechny věkové kategorie je dostupné komplexní vyvážené krmivo s pozitivním vlivem na mentální vývoj, kardiovaskulární soustavu a metabolismus. Pro citlivé psy je určené hypoalergenní krmivo. Vybrané příchutě si zajisté oblíbí. Co byste vy řekli na lososa, vepřové, drůbeží anebo jehněčí? Sbíhají se Vám sliny? Nedivíme se. Tato kvalitní masa spolu s dalšími ingrediencemi mají zpracované do krmiv určených jen pro ně. Velké oblibě se těší nejen granule, ale i konzervy, paštiky a salámy. Dobroty pro ně jsou dostupné i ve vaničkách a kapsičkách.

Samozřejmě je třeba uspokojit i mlsné jazýčky. Potěšit je můžete různými psími pamlsky jako jsou kosti, tyčinky, sušenky, čokoláda, bonbóny a množství jiných dobrot. Kromě toho, že jsou chutné, tak obsahují i prospěšné vitamíny, minerály a mají také dentální benefit. Ohryzávání kostičky není jen pro radost, ale i posilování zubů a jejich čištění. Ale pozor, pamlsky jsou vhodné jen jako odměna anebo doplněk krmiva.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze