Krmivo pro kočky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Kočky > Krmivo
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Cenová hladina
 
 


 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

I kočky vyžadují vysoce kvalitní výživu pro optimální vitalitu, zdraví a skvělou srst. Od ní závisí přirozená obranyschopnost, správné trávení, obnova a vyvážení střevní mikroflóry, dostatek svalové hmoty na štíhlé nohy a tělo. Pokud v kočičí stravě budou zastoupeny všechny živiny, tak si Váš mazlíček bude moci užívat svůj život naplno a bude šťastný.

Krmivo pro kočky odpovídá všem kvalitativním ukazatelům a zohledňuje kritéria kladená na výživové standarty podle věku, plemena a kondice. Kolik jídla kočka sní, závisí na jejím věku, povaze a aktivitě.

Vysoce kvalitní živočišné proteiny a tuky použité v krmivech zaručují výjimečnou chuť. Vyvážený poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin podporuje zdravou a lesklou srst. Krmivo obsahuje všechny živiny, které Vaše kočka potřebuje pro zdraví a vitalitu. Granule se systémem DentalCare přispívají k redukci tvorby zubního kamene, pomáhají udržovat čisté zuby a zdravé dásně.

Pokud má například kočka oslabené trávení, je vhodné přidat probiotika a prebiotika. Mohou se samozřejmě objevit i jiné zdravotní problémy. Tehdy je vhodné vybrat dietní konzervy. V případě vážnějších problémů se o jídelním lístku Vašeho miláčka poraďte s Vašim veterinářem.

Vybrané příchutě si Vaše kočka určitě oblíbí i v případě, že je vybíravá. Vychutnat si je může nejen ve formě granulí, které jsou velice oblíbené, ale i v konzervách a paštikách. Dobroty pro ně jsou i ve vaničkách a kapsičkách. Dobrou zprávou je, že krmivo obsahuje jen přírodní suroviny bez přidávání jakýchkoliv dochucovadel, konzervačních látek a umělých barev.

Samozřejmě je důležité uspokojit mlsné jazýčky a pro to pro ně máme na e-shopu bohatý výběr zdravých pamlsků, s přidáním vitamínů a minerálních látek. Měli by je dostávat jako odměnu anebo jako doplněk ke stravě.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze