Krmivo pro malé zvířata

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Krmivo pro malé zvířata
další kategorie
 
 
Cenová hladina
 
 
další kategorie

Základní

Základní 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Fretka je vybíravý konzument. Jako masožravec si vyžaduje potravu bohatou na proteiny. Je důležité se vyhnout rostlinné stravě, z které její trávící systém nedokáže vstřebat živiny, ale i ovoci a zelenině.

Kompletní krmivo pro fretky obsahuje všechny potřebné látky včetně přírodních látek potřebných látek pro zdraví a maximální vitalitu. Prémiová a čistě přírodní směs dodává všechny potřebné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, které Váš miláček potřebuje ke spokojenému životu plného energie. Abyste měli jistotu, že Vaše fretka dostane v potravě všechno potřebné, zvolte 100 % extrudované krmivo, v kterém každá paleta má stejné složení a je eliminovaná možnost vybírání jen části potravy.

Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet s vysokým obsahem bílkovin a tuků pro fretky svým složením přinese více benefitů. Tvrdší křupavé pelety přispívají i k lepšímu mechanickému čištění zubů, správné funkci srdečního svalu, pozitivnímu vlivu na zdraví střevní mikroflóry, obnovení kožních buněk apod.

Na našem e-shopu máme i řadu doplňkových krmiv pro fretky. Jako pochoutku či odměnu můžete podávat pochoutkovou paštiku ze šťavnatého masa pro fretky, konzervu s kousky kuřecího a hovězího masa, zdravé pamlsky s přídavkem maltové pasty a mnohé další pochutiny.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze