Krmivo pro ptáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Ptáci > Krmivo
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Cenová hladina
 
 


 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Ptáci by se nikdy neměli krmit ani přikrmovat zbytky jídel, ale jen krmivem pro ptáky.

Volně žijící ptactvo si může pochutnat na přírodním krmivu – směs pšeničných vloček a sojových bobů anebo směs krmiva pro venkovní ptactvo.

Exotické ptactvo si vyžaduje pestré a vyvážené krmivo. Je velmi důležité, aby se exotičtí ptáci krmili stejně kvalitní stravou, jako by žili ve svém přirozeném prostředí. Krmivo pro exotické ptactvo by kromě základních složek a živin mělo obsahovat i fíky, datle apod.

Pro papagáje – malé, střední i velké – jsou určené stoprocentní přírodní krmiva, též stoprocentní kompletní krmiva a krmivo s jódem a vitamíny. Potřebám velkých papagájí je přizpůsobené krmivo s medem a vitamíny, které nabízí zcela vyváženou, přirozenou a zdravou stravu pro papagáje.

Pro malé papagáje, jako např. kanárky či andulky (papagáje) je na e-shopu prémiové krmivo, které je složené z extra kvalitních surovin s vysokou nutriční hodnotou. Zpestřením stravy můžou být různé tyčinky – se zrníčky na přepeřování, s vápníkem a medem apod. Jejich zdravý růst kostí a přirozenou starostlivost o zobák a ulehčení línání podporuje přírodní minerální kámen.

Rozmanitý je i výběr doplňkových krmiv, minerálních kamenů a písku se speciálním určením, např. na broušení zobáku a drápků, zlepšení trávení, posílení kostí, zlepšení opeření a podporující zpěv.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze