Krmivo pro ptáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Ptáci > Krmivo
 

 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Hmotnost v g
Hmotnost v kg
Určené pro
Na vybarvení
Podporující zpěv
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 


Krmivo pro ptáky

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
41 Kč 82 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -50 %
8 Kč 15 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -47 %
100% přírodní, kompletní krmivo pro kanáry.
36 Kč 73 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -51 %
 
 

Ptáci by se nikdy neměli krmit ani přikrmovat zbytky jídel, ale jen krmivem pro ptáky.

Volně žijící ptactvo si může pochutnat na přírodním krmivu – směs pšeničných vloček a sojových bobů anebo směs krmiva pro venkovní ptactvo.

Exotické ptactvo si vyžaduje pestré a vyvážené krmivo. Je velmi důležité, aby se exotičtí ptáci krmili stejně kvalitní stravou, jako by žili ve svém přirozeném prostředí. Krmivo pro exotické ptactvo by kromě základních složek a živin mělo obsahovat i fíky, datle apod.

Pro papagáje – malé, střední i velké – jsou určené stoprocentní přírodní krmiva, též stoprocentní kompletní krmiva a krmivo s jódem a vitamíny. Potřebám velkých papagájí je přizpůsobené krmivo s medem a vitamíny, které nabízí zcela vyváženou, přirozenou a zdravou stravu pro papagáje.

Pro malé papagáje, jako např. kanárky či andulky (papagáje) je na e-shopu prémiové krmivo, které je složené z extra kvalitních surovin s vysokou nutriční hodnotou. Zpestřením stravy můžou být různé tyčinky – se zrníčky na přepeřování, s vápníkem a medem apod. Jejich zdravý růst kostí a přirozenou starostlivost o zobák a ulehčení línání podporuje přírodní minerální kámen.

Rozmanitý je i výběr doplňkových krmiv, minerálních kamenů a písku se speciálním určením, např. na broušení zobáku a drápků, zlepšení trávení, posílení kostí, zlepšení opeření a podporující zpěv.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze