Krmivo pro ryby

 
 
 

 
 
 
 

 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Určené pro
Objem v ml
Druh krmiva
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 


Krmivo pro ryby

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
Kompletní krmivo pro tropické okrasné ryby a korýše.
TETRA Wafer Mix - 250ml

TETRA Wafer Mix - 250ml

Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
129 Kč 257 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -50 %
Základní krmivo pro paví očka, halančíky a ostatní živorodky.
TETRA Guppy - 100ml

TETRA Guppy - 100ml

Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
36 Kč 73 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -51 %
Vločkové krmivo pro zlaté rybky a ostatní druhy studenovodních rybek.
TETRA Goldfish - 100ml

TETRA Goldfish - 100ml

Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
32 Kč 65 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -51 %
 
 

Krmivo pro rybičky musí být kvalitní, plnohodnotné a energeticky vyvážené. Každý druh rybiček má jiné nároky na složení potravy. Naše základní i doplňková krmiva zabezpečují pestrou výživu a podporují odolnost a vitalitu všech ryb. Prvotřídní energetické krmivo s koncertovaným obsahem živin pro všechny druhy okrasných ryb je zárukou zdraví a přísunu extra energie. Na zvýraznění přirozeného zbarvení rybek je ideální krmivo s koncentrovaným obsahem karotenu.

Plnohodnotné kompletní krmivo pro akváriové ryby může být i ve formě tablet. Obsahuje všechny živiny významné pro život, vitamíny a stopové prvky. Nutričně vyvážené tablety s obsahem řasy spirulína jsou vhodné pro bylinožravé ryby žijící na dně.

Potrava pro rybičky – bylinožravé i tropické – je plnohodnotná i v paletách. Vyvážené krmivo má vysoký podíl proteinů, stopových prvků a antioxidantů. Může obsahovat i spirulínu a kvalitní zeleninu. Stejně vyvážené jsou i různé druhy přírodních mražených krmiv, sušených a také vločkových krmiv anebo krmiv v podobě granulí pro všechny druhy akváriových rybiček. Na odchov nejmenšího potěru je optimální tekuté krmivo.

Během Vaší dovolené určitě padne vhod víkendové krmivo pro akváriové rybky. Jeden blok víkendového krmiva zabezpečí přísun potravy pro 10–15 rybiček asi na 3 dny anebo prázdninové krmivo v gelové formě pro všechny druhy okrasných rybek na 14 dní.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze