Krmivo pro ryby

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Krmivo pro ryby
další kategorie
   
   
  Cenová hladina
   
   
  další kategorie


   
  Zvolte si některou z kategorií.
   
   

  Krmivo pro rybičky musí být kvalitní, plnohodnotné a energeticky vyvážené. Každý druh rybiček má jiné nároky na složení potravy. Naše základní i doplňková krmiva zabezpečují pestrou výživu a podporují odolnost a vitalitu všech ryb. Prvotřídní energetické krmivo s koncertovaným obsahem živin pro všechny druhy okrasných ryb je zárukou zdraví a přísunu extra energie. Na zvýraznění přirozeného zbarvení rybek je ideální krmivo s koncentrovaným obsahem karotenu.

  Plnohodnotné kompletní krmivo pro akváriové ryby může být i ve formě tablet. Obsahuje všechny živiny významné pro život, vitamíny a stopové prvky. Nutričně vyvážené tablety s obsahem řasy spirulína jsou vhodné pro bylinožravé ryby žijící na dně.

  Potrava pro rybičky – bylinožravé i tropické – je plnohodnotná i v paletách. Vyvážené krmivo má vysoký podíl proteinů, stopových prvků a antioxidantů. Může obsahovat i spirulínu a kvalitní zeleninu. Stejně vyvážené jsou i různé druhy přírodních mražených krmiv, sušených a také vločkových krmiv anebo krmiv v podobě granulí pro všechny druhy akváriových rybiček. Na odchov nejmenšího potěru je optimální tekuté krmivo.

  Během Vaší dovolené určitě padne vhod víkendové krmivo pro akváriové rybky. Jeden blok víkendového krmiva zabezpečí přísun potravy pro 10–15 rybiček asi na 3 dny anebo prázdninové krmivo v gelové formě pro všechny druhy okrasných rybek na 14 dní.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verze