Krmivo pro terarijní zvířata

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Krmivo pro terarijní zvířata
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Pro akvarijní žáby, mloky, cvrčky a krmný hmyz je důležité nutričně vyvážené kompletní krmivo. Hodnotné krmivo potřebují i želvy, ještěrky, chameleoni a aligátoři, leguáni a další jedinci.

Na našem e-shopu najdete bohatou nabídku pro Vaše miláčky. Granulované krmivo pro dospělé leguány, kompletní peletové krmivo pro vodní a mořské želvy, energetické krmivo s planktonem a krevetami pro vodní želvy, přírodní krmivo pro akváriové rybky a plavající krmné tyčinky pro vodní želvy. Tyto a další vysoce kvalitní kompletní krmiva zabezpečí denní přísun potřebných živin, bílkovin a vitamínů včetně stopových prvků důležitých pro zdravý vývoj a podporu růstu kostí. Jsou lehce stravitelné a neznečišťují vodu.

Stejně kvalitní jsou i všechna doplňková krmiva pro terarijní jedince. Multivitaminové doplňkové krmivo pro plazy a obojživelníky obsahuje vitamín A z beta-karotenu a dokonale vyvážené stopové prvky, minerální látky, aminokyseliny a vitamíny, čímž stimuluje reprodukci a další životně důležité tělesné funkce. Pro cvrčky, ostatní krmný hmyz a pavouky byl speciálně vyvinutý kompletní zdroj vody v gelové podobě. Je velmi hygienický a snižuje možnost bakteriální infekce. Velká výhoda tohoto výrobku je, že se v něm hmyz neutopí. Bez fosforu je krmivo s kalciem a vitamínem D3 pro plazy. Šetrné je i přírodně sušené krmivo pro želvy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze