Lavpet bulvár

 
 
 

 
 
 
Úvod > Lavpet bulvár
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Lavpet bulvár

 
 

Vědní disciplíny, o kterých jste možná ještě neslyšeli

Akarologie

je věda, odvětví zoologie, která zkoumá roztoče a klíšťata.

Více
 

Stále platí zákaz: zvířata mít nadále přístup do restaurace zakázán

Prednedávnom sme vám priniesli článok o možnom odstránení zákazu vstupu psov do reštauračných zariadení. A viete, ako to celé dopadlo? Čítajte ďalej.
Více
 

Top 5 nejvhodnějších zvířat do bytu

Toužíte po domácím zvířátku, ale obáváte se, zda se vám vejde do bytu? Nevzdávejte se svého snu. Řešením problému může být nalezení správného zvířátka, o které se můžete starat i v bytových podmínkách. Právě pro vás jsme vybrali 5 vhodných zvířátek do bytu.
Více
 

Smrtelný pentobarbital v krmivu pro psy! Na které si třeba dávat pozor?

Amerikou otřásá obrovský skandál. V krmivu pro psy objevili pentobarbital, látku, která se normálně používá i na eutanazii zvířat. Informoval o tom web Zprávy pro hygienický dohled nad kvalitou potravin a léků.

Více
 

První pes na světe dostal hi-tech protézy

Thajský pes dostal protézy vyrobené z materiálů, které používají paralympijští běžci.

Více
 

Týraná fenka má konečně přítele, kterému důvěřuje

Každý potřebuje mít někoho rád. Fence Noře to trvale trochu déle, ale nakonec si našla přítele na celý život.

Více
 

12 tipů – Kdy a jak obléct svého psa?

Je oblékání psa potřebné nebo je to jen módní vlna. Vybrali jsme pro vás několik tipů a rad z mnohých, které vám možná pomůžou se rozhodnout. A pokud si nejste v některých případech jistí, návštěva a porada s veterinářem není určitě k zahození.

Více
 

Probiotika a prebiotika. Potřebují je psi a kočky?

Připisují se jim jen samé kladné účinky, pomáhají řešit zdravotní problémy, ale také jim předcházet. U člověka i u zvířat. Co jsou probiotika a prebiotika, jak fungují a kdy by je měli psi a kočky užívat?

Více
 

TEST: Je váš pes obézní?

Někteří majitelé si těžko připouští, že by jejich pes mohl být nebo je obézní. Jak velmi jednoduše zjistíte, v jaké formě se nachází váš miláček, není příliš tlustý nebo hubený?

Více
 

Hospic pro psy – dožívají tam staří, týraní a hendikepovaní

Eliška Vafková chtěla být veterinářkou. Nestalo se. Ale její životní touha pomáhat psům se nakonec splnila. Založila v Čechách dosud jediný hospic pro psy. Něco jako léčebnu pro dlouhodobě nemocné nebo domov psích důchodců.

Více
 

První pomoc psovi nebo kočce. Umíte ji poskytnout?

Video se záchranářem, který vytáhl z hořícího domu psa a okamžitou resuscitací mu zachránil život, nedávno obletělo na sociálních sítích celý svět. Uměli byste poskytnout svému psovi nebo kočce první pomoc? Jak masírovat srdce, je třeba dýchat z úst do tlamy? Přečtěte si rady, které můžou vašemu miláčkovi zachránit život.

Více
 

Kocour jako psychoterapeut. Léčil kočky i psy

Kocourek Ron, zachráněný z ulici, má zvláštní schopnost nebo zálibu. Několik měsíců „pracoval“ na veterinární klinice jako sestřička i psychoterapeut.

Více
 

Psi vycítili i rakovinu prsu. V testech brilantně uspěli

Určitě jste už slyšeli příběhy o tom, jak psi dokážou předvídat záchvaty epilepsie, blížící se infarkt, vycítí, že člověk má problémy se štítnou žlázou nebo že onemocněl cukrovkou. Začnou se totiž chovat jinak než před tím. Teď vědci dokázali, že dokážou diagnostikovat i rakovinu prsu.

Více
 

Navždy spolu! Dej si vytetovat svého domácího miláčka

Díky speciálnímu tetování jednoho jihokorejského tatéra si nyní můžete vzít svého miláčka všude tam, kam půjdete. Doslova na vlastní kůži. A dokonce i po jeho smrti.

Více
 

Jak zdolat zápach kočičí moče. 10 tipů jak na to!

Zápach, který se šíří z kočičí toalety, může být velmi nepříjemný. Ale dá se různými způsoby eliminovat. Horší už je, když si váš miláček udělá toaletu z některé části vašeho koberce nebo se rozhodne vykonávat svoji potřebu v některém z rohů bytu. Zde je několik tipů a domácích receptů, jak tyto problémy můžete vyřešit.

Více
 

Potraviny, které mohou zabít vašeho psíka nebo kočičku!

Občas se stane, že domácí miláček sežere to, co neměl. Některé potraviny, které lidé běžně konzumují, mohou kočce nebo psovi vážně poškodit zdraví. Anebo je dokonce zabít. Víte, které to jsou?

Více
 

Nejinteligentnější plemena psů. Která to jsou?

Možná je máte doma a ani o tom nevíte. Vědci sestavili žebříček plemen, která patří, co se týká pracovní inteligence, k těm nejlepším. Ale znají i opačný konec žebříčku.

Více
 

Mají hendikepovaná zvířata právo na život?

Nevědí, jaké je to být zdravá. A pokud ano, dokážou se situací vyrovnat. Mnozí by je dali utratit, ale naštěstí ne všichni. Tak jako hendikepovaní lidé, tak i postižená zvířata mají právo prožít plnohodnotný život.

Více
 

Nejlepší kočičí kousky na internetu

Kočky jsou na první pohled ty nejpohodovější stvoření na světě. Omyl! Když začnou vyvádět, stojí to doopravdy za to. 

Více
 

Děti a jejich čtyřnohý spojenci

Když se spojí děti se čtyřnohými domácími miláčky, nezbyde Vám nic jiného než se jen smát a smát. 

Více
 
 
 
Vybrali jsme pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze