Malá zvířata

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 


 
 

Křeček, morče i potkan jsou milé malé zvířátka s jemnou kožešinkou, velmi příjemnou na hlazení. Jsou nenáročné, ale pozornost jim třeba věnovat a zajistit komfort tak jako u jiných zvířátkách. Týká se to jejich příbytku, stravy, ale i léčiv a vitamínů.

I pro tyto malé zvířata máme v e-shopu široký sortiment příbytků. Například máme klec pro křečka, akvárium pro křečka a do nich piliny a jiné podestýlky. Obdobně máme klec pro morče, ale i domeček pro morče a akvárium pro morče a potřebné vnitřní vybavení, jako jsou piliny či seno. Terárium pro potkana, akvárium pro potkana a klec pro potkana jsou rovněž k dispozici.

Klece pro hlodavce a domky pro hlodavce splňují všechny hygienické a bezpečnostní kritéria. Rovněž i jejich vnitřní vybavení, jako jsou pelíšky, hobliny a jiná podestýlka včetně misek a napáječek pro hlodavce.

Krmivo pro hlodavce odpovídá standardům výživových hodnot. Kromě základního sortimentu jsou na výběr i různé tyčinky, sušenky a jiné pamlsky.

V případě, že váš miláček onemocní, určitě nemusí trpět. Máme léky pro hlodavce, ale i vitamíny pro hlodavce.

Pokud se věnujete chovu obojživelníků a hadů, tak i pro tuto skupinu zvířat máme v e-shopu vše, co vaši oblíbenci potřebují. Základem jsou terária pro plazy a obojživelníky a akvária pro želvy spolu s doplňky. Komfort jejich vnitřního prostředí lze zajistit výběrem vhodného osvětlení, vyhřívání, zvlhčování vzduchu a pod. Proto určitě třeba dbát na vybavení teploměrem, vlhkoměrem, filtry a čerpadly.

Tato skupina zvířat vyžaduje osobitou výživu, a proto máme pro ně rovněž široký výběr kvalitních krmiv, výživových doplňků a léčiv.

Pokud se věnujete chovu ostatních malých zvířat, jako jsou králíci, činčily, fretky a pod., Můžete si pro ně vybrat ze sortimentu klecí a domků, také krmiv a různých pomůcek či léčiv.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze