Misky a krmidla pro terarijní zvířata

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Misky a krmidla pro terarijní zvířata
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Nevyhnutelnou součástí výbavy terária je i miska anebo krmidlo. Nákupu věnujte pozornost a přihlížejte k potřebám Vašeho miláčka, ale i jeho velikosti a velikosti terária. Je důležité, abyste při jejich výběru dbali na praktičnosti – aby se Váš miláček k potravě mohl dostat bez problémů a během jídla co nejméně obsahu misky skončilo mimo. Myslete i na misku s vodou, která musí být dostatečně veliká, protože pitný režim musí dodržovat i obyvatelé terária.

Udržování jejich čistoty a hygieny je mimořádně důležité – aby zvířata byla zdravá a Vaše práce a námaha při údržbě co nejmenší.

Do terária se díky samolepícímu systému dá do libovolné výšky pohodlně nalepit obydlí pro plazy a obojživelníky. Sem můžete i podle Vašeho výběru umístit vhodnou nádobu na krmení. Pro plazy jsou ideální krmiva s rostlinou. Na našem e-shopu máme různé druhy misek a krmidel. V různých velikostech jsou dostupné i misky atypického tvaru v imitaci kamene. Pro náročné chovatele želviček anebo ty, kteří nemají moc čas máme na výběr i automaticky programovatelné krmidlo. Chovatel má jistotu, že jeho miláček dostane přesnou dávku krmiva ve správném čase, i přesto, že majitel nebude doma. Pokud potřebujete krmidlo na moučné červy, v naší nabídce ho naleznete.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze