Misky a napájedla pro hlodavce

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malá zvířata > Hlodavci > Misky, napájedla
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Misky a napájedla pro hlodavce
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Výběr misek pro hlodavce do kterých mu budete dávat chutné a výživné jídlo a občas i nějaký ten pamlsek se přizpůsobuje jeho vzrůstu. Na našem e-shopu máme různé druhy a velikosti misek.

K dispozici máme např. oblíbenou barevnou plastovou misku anebo keramickou či závěsnou nerezovou misku pro malé hlodavce. Výhodou keramických misek je především jejich stabilita, díky vyšší hmotnosti, která zaručí, že se během používání nebude nikam posouvat po podlaze. Keramická miska je vhodná jak pro křečky a králíky, tak pro ostatní malé hlodavce. Vybrat si můžete keramickou misku s motivem lebek anebo s nápisem. Pro větší hlodavce se doporučují masivní betonové misky. Pokud chcete podávat krmivo a vodu zvlášť, tak ideální je masivní betonová dvojmiska.

Napajedla pro hlodavce si též můžete vybrat z více druhů. Inovativní konstrukční prvky má skleněné napajedlo pro malá zvířata. Splňuje přirozené instinkty malých zvířat a zaměřuje se na jejich specifické potřeby. Jsou vyrobená z ekologicky šetrného recyklovatelného skla, které je bezpečné a velmi odolné. Ke klecím Ferplast jsou k dispozici napajedla pro pískomily, křečky a myši, ale i činčily, morčata, králíky a veverky.

 

Napajedla jsou dostupná i s gumovou přísavkou, s držákem, se zatočeným uchycením anebo uchem na zavěšení, a to jak shora plněných, včetně automatických.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze