Misky pro psy

 
 
 

 
 
 
Úvod > Psi > Misky
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Cenová hladina
 
 


 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Pro nejmenší hladovce máme na e-shopu kompletní výbavu na krmení nově narozených a rostoucích štěňat včetně plastových flašek s pítkem pro mláďata.

Misky pro psy jsou vyrobené z odolného netoxického materiálu a je úplně jedno, zda jde o nerezovou misku anebo plastovou, keramickou či betonovou. Mnohé z nich mají na spodní části protiskluzovou úpravu, aby miska byla stabilní a pes z ní mohl v klidu jíst.

Pokud máte doma velkého čtyřnohého jedlíka, který jídlo rychle hltá, tak aby si neublížil a nepřivodil zdravotní problém, vyberte z našeho e-shopu speciální misku. Je upravená tak, že vevnitř má výstupky, které zabraňují pejskovi, aby jídlo hltal ve velkém množství najednou.

Pod misky je vhodné umístit podložky, aby místo, kde stoluje náš pes, bylo vždy čisté a suché. Vybrat si můžete z více druhů – velikostně, barevně i materiálově.

Pokud se svým čtyřnohým miláčkem často cestujete anebo chodíte na turistiku, tak máme pro Vás řešení. Je to praktická skládací nerozbitná miska, která se dá využít jak pro vodu, tak krmivo.

Hydratace u psa je důležitá jako u člověka, a proto je nutné, aby měl čistou vodu k dispozici celý den. Může jí mít v oblíbené misce anebo ve dvojkombinaci – jedna na krmivo, druhá na vodu. Vybrat můžete i vodní fontánu, ve které voda neustále cirkuluje, a tak zůstává vždy čerstvá.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze