Lavpet.cz

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
O nás

Tento web vznikl z lásky ke zvířátkům.

 

Většině z nás stačil jeden pohled do nádherných nevinných šibalských očí zvířátek, a zrodila se láska na první pohled, která přetrvala a stala se láskou a vášní na celý život. I přesto, že se něžné tvory někdy promění na šílenou zvěř, vždy jsou to tajemné a nádherné bytosti, které dokážou milovat a být věrné jako nikdo jiný. Jsou obohacením našeho všedního života a plnohodnotnými členy našich domácností. Pro jejich výjimečnost jsme schopní a ochotní udělat všechno.

Soužití se zvířátky však není jen o hraní, mazlení a lásce. Je to zároveň i zodpovědnost za jeho celkový vývoj, se kterým se pojí řada povinností. Naši pozornost jsme zaměřili na potřeby pro domácí mazlíčky, aby jim nikdy nic potřebného nechybělo. Dále dbáme i na jejich majitele, aby svým zvířátkům dokázali poskytnout co nejlepší péči se vším, co k tomu patří, bez zbytečného ztrácení drahocenného času.

Pro všechny běžně chovaná zvířátka v domácnosti máme v našem internetovém obchodě k dispozici na míru šité zvířecí obydlí s kompletním příslušenstvím – krmivem, miskami, napajedly – a samozřejmě hračkami, kterými si mohou zpříjemnit dlouhou chvíli a přirozeně rozvíjet své kognitivní schopnosti.

Všechny volnočasové aktivity naších mazlíčků budou bezpečné, když je vybavíte přiměřeným oblečením, obojky, vodítky a postroji. Všechno vybavení prošlo vývojem a v současnosti jsou to už pohodlné pomůcky v moderním trendovém designu a pestrých barvách. Bezpečnost Vašich zvířátek je též chráněná různými reflexními prvky. Abyste měli jistotu, že zatoulané zvířátko se k vám vždy vrátí, můžete jeho obojek anebo postroj opatřit identifikační známkou s Vašimi kontaktními údaji. Na výběr máme až 30 druhů známek.

Přeprava zvířátek na výlet či na veterinu už nemusí být nepohodlná ani stresující. V rozmanitých přepravkách, taškách, batozích, kukaních a klecích se budou cítit příjemně, bezpečně a pohodlně.

Velkou pozornost věnujeme též krmivu, a proto nabízíme jen TOP značky. Jejich recepturu vyvíjeli odborníci spolu s veterináři a chovateli. Máte tak jistotu, že krmivo obsahuje všechny živiny, které zvířátka potřebují. Samozřejmě nezapomínáme ani na zdravé pamlsky. Chovatel je může dávat zvířátkům jako odměnu za poslušnost anebo jako doplňkové krmivo.

Zdraví zvířátek je též velmi důležité. Preventivními léčivými přípravky, je možné předejít veškerým onemocněním, a tak uchránit zvíře před utrpením a majitele zase od zbytečných a nemalých finančních výdajů za návštěvu veterináře. Tak jako lidé, tak i zvířata potřebují v určité fázi vývoje a životního stylu doplňkové vitamíny, minerály, stopové prvky a jiné důležité látky. Léky, léčiva a různé vitaminy najdete na našem e-shopu. Najdete tam také různé hygienické a kosmetické potřeby, aby Vám vaše zvířátka vždy příjemně voněla a měla zdravou tělesnou schránku – zoubky, tlapky a kožíšky.

Pro ulehčení práce okolo zvířátek nabízíme užitečné doplňky, kterými lehce udržíte čistotu a hygienu prostředí a samotného zvířátka. Okolí můžete zpříjemnit a zkrášlit různými praktickými designovými dekoracemi. U nás najdete i příslušenství a náhradní díly k jednotlivým pomůckám a jejich součástím.

Chceme Vám a Vašim mazlíčkům upřímně pomoct, protože Lavpet.cz a celý jeho tým miluje zvířátka a chceme, aby byly zdravé a šťastné a Vy spolu s nimi.

 

 
 
Nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto zdroje.
Je vyžadováno přihlášení.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze