Obojky, Postroje, Vodítka

 
 
 

 
 
 
Úvod > Psi > Obojky, Postroje, Vodítka
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Obojky, Postroje, Vodítka
 
 
Cenová hladina
 
 


 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Není nad volnost pohybu, když letíme jako ptáci kamkoliv chceme. Jsou situace, kdy to z bezpečnostních důvodů nejde a je třeba nekontrolovaný pohyb regulovat anebo ho mít pod kontrolou. Samozřejmě máme na mysli především čtyřnohé miláčky.

Psi všeobecně nemají rádi omezování, a proto i obojky, postroje anebo vodítka donedávna nepatřily mezi nejoblíbenější předměty. Je to však nejzákladnější výbava každého psa, která je nutná pro každodenní procházku anebo výcvik. Ideální je, když máte více pomůcek k vodění Vašeho miláčka a pro různé druhy využití.

Obojky prošly velkým vývojem. Současné typy jsou tvarově tak dokonalé, že už netlačí Vašeho miláčka a sedí pěkně na krku. Na výběr máte nepřeberné množství od nejjednodušších až po luxusní kousky zdobené kamínky od Swarovského, které jsou i přesto šetrné ke krku Vašeho psíka. Jsou dostupné v různých barvách a designech pro všechny velikosti a plemena psů. Výrobce myslel i na bezpečnost psa během večerních procházek. Optimální bezpečnost jim poskytnou svítící reflexní obojky.

Na jakýkoliv obojek můžete upevnit i identifikační známku. Oceníte jí tehdy když se Váš miláček zatoulá. Nálezce ho bude schopný identifikovat, kontaktovat Váš a vrátit Vám ho.

Alternativou k obojkům jsou postroje. Ty jsou také dostupné pro všechny psy – od štěňátek až po obří plemena. Jsou vyrobené tak, aby byly bezpečné, pohodlné, dostatečně volné a aby měl pes komfort při běhání a objevování nových psích přátel. Na výběr jsou v různých barvách či materiálových vyhotoveních.

Když konečně nadejde chvíle a jde se ven, pes se na tento okamžik už mimořádně těší. Aby si ho mohl užít naplno, tak mu dopřejte výběh ve volném prostranství. I tam musí však být na vodítku. Ideální je, aby bylo co nejdelší. Jen tak si bude moci naplno užívat okolí, očuchávat a značkovat všechno, co se jen dá. Tam, kde se pohybuje hodně lidí anebo je hustý provoz je lepší mít zase pevné a kratší vodítko. Na našem e-shopu si vyberete přesně podle vašich potřeba a vkusu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze