Ostatní zvířata

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malá zvířata > Ostatní zvířata
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Ostatní zvířata
další kategorie
 
 
další kategorie

Krmivo

Krmivo 
 

Chov ostatních malých zvířat jako jsou králíci, fretky apod., vyžaduje stejnou péči, laskavost a porozumění pro jejich potřeby jako chov kterékoliv jiného druhu.

Předpokladem zdraví malého zvířátka je vyvážené krmivo. Samozřejmě každý druh má jiné nároky a potřeby. Vždy však musí obsahovat všechny důležité živiny. Jejich nedostatek znamená pokles vitality, čilosti, ztráty lesku srsti, a dokonce i línání.

Dobrý chovatel nezapomíná ani na zdravé pamlsky, aby uspokojil i mlsný jazýček svého miláčka.

Na našem e-shopu najdete velké množství klecí a domečků, aby se Vaše zvířátko ve svém domově cítilo co nejlépe a nejpříjemněji.

Komfort je pro něho stejně důležitý jako jeho bezpečnost. Na výběr máme i různé druhy napajedel a misek, aby se kdykoliv mohlo občerstvit a doplnit si svoje zásoby. Určitě je vhodné mít i transportní klec, abyste při přemístění Vašeho miláčka k veterináři či na výlet co nejvíc eliminovali stresové situace pro zvířátko. Ideální je i postroj. Zvířátko se v něm cítí příjemně a bezpečně.

Samozřejmě i pro tuto skupinu zvířátek máme různé hračky, aby si mohla zpříjemnit chvíle a mohla být šťastná. Kromě hry a zábavy si rozvíjejí svoje kognitivní funkce, což se pozitivně projeví na chování zvířátek.

U nás najdete všechno, co potřebujete pro Vaše malá zvířátka včetně různých pomůcek či léčiv.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze