Podestýlky do terária

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Podestýlky do terária
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Každé zvířátko žijící v teráriu vyžaduje jinou podestýlku. Důležité jsou především její vlastnosti. Klasický terarijní substrát je připravený na okamžité použití. Není toxický, je promytý a balený v plastových sáčcích.

Přírodní terarijní substrát s obsahem jedlé kůry anebo půdy z džungle je vhodný pro přírodní terária. Přírodní terarijní substrát s obsahem půdy z tropické Asie zvyšuje vlhkost v teráriích a je optimální pro přírodní sestavy terárií.

Do terárií s ještěrkami, žábami a hady je ideální kompletně přírodní řasový mech. Ve vlhkém teráriu oceníte 100 % přírodní hoblinovou podestýlku bez chemických přísad s příjemnou svěží vůní bez silných vonných olejů.

Hobliny jsou extra savé, zabraňují tvorbě plísní a vážou na sebe zápach. Bez přídavků barvy a chemikálií je přírodní pouštní žlutý a červený písek. Excelentním tepelným vodičem je přírodní pouštní černý písek, který vytváří přírodní a atraktivní pouštní prostředí. Přírodní říční hnědý písek bez přídavků barvy a chemikálií je vhodný pro vodní i pouštní terária. Excelentní substrát pro vodní želvy podporuje přirozené návyky.

Přírodní terarijní substrát z 100 % cypřišového kompostu pro terarijní zvířata se doporučuje pro mnohé druhy hadů, ještěrek, suchozemských želviček, žab, ropuch, mloků, tarantulí a dalších bezobratlých. Je výborný pro živé rostliny a inkubační zařízení. Na výběr máme samozřejmě i další podestýlky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze