Podestýlky do terária

 
 
 

 
 
 
 

 
 
Podestýlky do terária
 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Materiál
Váha v kg
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 

Podestýlky do terária

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
Přírodní terarijní substrát - půda z tropické Asie, která zvyšuje vlhkost v teráriích.
32 Kč 65 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -51 %
 
 

Každé zvířátko žijící v teráriu vyžaduje jinou podestýlku. Důležité jsou především její vlastnosti. Klasický terarijní substrát je připravený na okamžité použití. Není toxický, je promytý a balený v plastových sáčcích.

Přírodní terarijní substrát s obsahem jedlé kůry anebo půdy z džungle je vhodný pro přírodní terária. Přírodní terarijní substrát s obsahem půdy z tropické Asie zvyšuje vlhkost v teráriích a je optimální pro přírodní sestavy terárií.

Do terárií s ještěrkami, žábami a hady je ideální kompletně přírodní řasový mech. Ve vlhkém teráriu oceníte 100 % přírodní hoblinovou podestýlku bez chemických přísad s příjemnou svěží vůní bez silných vonných olejů.

Hobliny jsou extra savé, zabraňují tvorbě plísní a vážou na sebe zápach. Bez přídavků barvy a chemikálií je přírodní pouštní žlutý a červený písek. Excelentním tepelným vodičem je přírodní pouštní černý písek, který vytváří přírodní a atraktivní pouštní prostředí. Přírodní říční hnědý písek bez přídavků barvy a chemikálií je vhodný pro vodní i pouštní terária. Excelentní substrát pro vodní želvy podporuje přirozené návyky.

Přírodní terarijní substrát z 100 % cypřišového kompostu pro terarijní zvířata se doporučuje pro mnohé druhy hadů, ještěrek, suchozemských želviček, žab, ropuch, mloků, tarantulí a dalších bezobratlých. Je výborný pro živé rostliny a inkubační zařízení. Na výběr máme samozřejmě i další podestýlky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze