Podestýlky pro hlodavce

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Podestýlky pro hlodavce
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Místo kde Váš miláček leží musí být praktické a lehce udržitelné v čistotě. Ideální je podestýlka s revoluční technologií, která v sobě zadržuje všechnu tekutinu i zápach. Pro králíky, kočky, fretky a jiná drobná domácí zvířata jsou vhodné jako podestýlky i pelety ze 100 % recyklovaných papírových vláken. Mají vysokou nasákavost, efektivně vážou kapaliny a zabezpečují tak suché místo na ležení anebo odpočinek. Důležité je, že jsou bez prachu a bakterií.

Podestýlka pro křečky a jiné hlodavce může být i z hoblin. Na našem e-shopu máme hoblinové podestýlky v různé litráži a v rozmanitých vůních, např. jahodovou. Máme i univerzální podestýlku z hoblin a hrubší dřevěnou podestýlku.

Pro křečky je ideální měkký pelech ze 100 % přírodní bavlny. Stačí ho položit do klece anebo akvária a křeček si sám upraví malý a měkký pelech.

Do obydlí pro hlodavce je na výběr i měkká vatová vystýlka pro myši a křečky anebo univerzální vystýlka výborná na stavbu hnízd a pelechů, s vysokými absorpčními schopnostmi, bezprašná a pohlcující pachy. Ultra jemný granulát pro hlodavce a malá zvířátka anebo dřevěná granulovaná podestýlka jsou další možnost s obdobnými vlastnostmi.

Činčile dopřejte koupelový písek anebo jemný písek na koupání, případně extra jemný bílý písek. Speciální jemný písek s obzvlášť malými a okrouhlými zrnky udržuje kožíšek činčily v jemném a vláčném stavu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze