Podestýlky pro kočky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Kočky > Podestýlky
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Podestýlky pro kočky
další kategorie
 
 
Cenová hladina
 
 
další kategorie

Kamenné

Kamenné 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Pelíšek vašeho miláčka musí být praktický a snadno udržovatelný v čistotě. Ideální jsou podestýlky s revoluční technologií, které v sobě zadrží všechnu tekutinu i zápach.

Pro kočky jsou vhodné jako podestýlka i pelety ze 100% recyklovaných papírových vláken. Mají vysokou nasákavost, efektivně vážou kapalinu, což zabezpečuje suché místo k ležení či odpočinku. Důležité je, že jsou bez prachu a baktérií. Kočičí toaletu zanechávají čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Jedinečnou absorpční schopnost a skvělé pohlcení zápachu má velmi lehké hrudkující stelivo. Je bezprašné a ohleduplnější k životnímu prostředí. Pórovitá zrnka podestýlky jsou ze 100% rostlinných surovin. Díky moderní technologii zpracování vykazuje ekologické stelivo až o dvě třetiny nižší hmotnost než běžné hrudkující podestýlky, a proto se s ním snáze manipuluje.

Vysokou nasákavostí a účinným pohlcováním zápachu vyniká i velmi jemné hrudkující stelivo vyrobené z přírodního jílu (bentonit). Vzniklé hrudky jsou malé a ploché a nepřilepí se tak na dno toalety. Stelivo vydrží až 6x déle než běžné levné podestýlky, čímž výrazně šetří vaše peníze!

Přátelské ke kočičím tlapkám je ultra-bentonitové hrudkující stelivo. Díky své jemné struktuře a malým částečkám 0,5-2mm je pro kočky extrémně příjemné a žádoucí. Komfort pro tlapky zabezpečí i podestýlka pro koťátka ze silikagelových mikrokrystalů.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze