Potřeby pro hlodavce

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malá zvířata > Hlodavci > Potřeby pro hlodavce
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Potřeby pro hlodavce
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Péče o kožíšek a drápky hlodavce není jen estetická záležitost, ale i zdravotní. Pravidelné česání zvířat je doporučené pro zajištění zdraví a zdravou srst.

Na česání si můžete vybrat více druhů pomůcek, jelikož každý druh plní jinou funkci. V nabídce máme např. plastovo-kovový vyčesávací set pro hlodavce.

Pro běžnou péči a o srst hlodavců je vhodný malý štětinový kartáč, dřevěný kartáč s přírodními štětinami anebo plastový kartáč s kovovými drátky a hřebenem na čištění. Maximální efektivitu kartáčování zajistí flexibilní hroty kartáče s drátky pro hlodavce.

Kartáč s drátky pro střední a dlouhosrstá plemena hlodavců má prohnutou hlavu kartáče, aby se lépe přizpůsobil tvaru těla zvířete a zajistil se tak maximální kontakt kartáče a srsti.

Pohodlná měkká rukojeť umožňuje jednoduchou manipulaci při česání bez námahy.

Pro malá zvířata a hlodavce je vhodný profesionální hřeben, který redukuje línání až o 90 %. Vyčesávací hrana z nerezové oceli účinně pročeše i ty nejspodnější vrstvy srsti, čímž bezpečně a jednoduše odstraní odumřelé chlupy včetně podsady bez poškození srsti anebo poranění kůže.

Ostré a přesné stříhání drápků docílíte nůžkami na drápky pro hlodavce s maximální účinností a lehkým používáním anebo kovovými nůžkami na drápky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Na finální zjemnění drápků můžete zakoupit pilník na drápky pro hlodavce.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze