Praktické potřeby pro malé zvířata

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
 
 

Chovat jedno z nejzajímavějších zvířat jakým fretka bezpochyby je, vyžaduje velkou dávku trpělivosti a lásky. Kromě toho je třeba myslet na další základní potřeby, jakými jsou klec, krmivo, různé hračky pro její rozptýlení a další doplňky pro fretku.

Napajedla a krmítka pro ni jsou podobná jako pro jiná malá zvířata. Jejich výběr závisí na velikosti fretky, od počtu – jestli máte v kleci jednu, pár anebo více kusů, a samozřejmě od velikosti samotného prostoru, kde budou umístněné. V každém případě by měli být dostatečně velké a přiměřeně vysoké, aby ke krmivu a pití mělo zvířátko pohodlný přístup.

Ideální je, pokud je přímo v kleci umístěná i toaleta. Fretka je učenlivá a při troše trpělivosti a chvály se naučí toaletu používat.

Na výběr máme rohovou toaletu pro fretky. Sortiment budeme v našem e-shopu doplňovat. Nemusíte se bát ani zápachu, jelikož v současnosti se dají koupit různé pohlcovače pachu.

Důležitá je nejen hygiena okolí, kde žije Vaše milovaná fretka, ale i čistota její srsti a pokožky. Na ošetřování srsti a pokožky je vhodný šampon pro fretky. Šampon obsahuje rostlinné proteiny, které obnovují jemnost a lesk srsti. Pro čištění špinavé srsti a na odstranění přírodního pachu spojeného s fretkami byl vyvinutý i jemný šampon. Ideální je i k přípravě fretky na výstavu. Nesmývá přírodní kožní tuk, který chrání kůži a zanechává srst krásnou a zářivou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze