Přeprava pro psy

 
 
 

 
 
 
Úvod > Psi > Přeprava
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Přeprava pro psy
další kategorie
 
 
Cenová hladina
 
 
další kategorie

Tašky, batohy, kabelky

Tašky, batohy, kabelky 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Často je potřebné psa převézt autem anebo dopravním prostředkem. Tehdy je ideální přenosná klec pro psy. Je komfortní a jednoduchá na údržbu. Je možné k ní dokoupit i kolečka, dělící přihrádku, polštářek anebo přehoz pro maximální pohodlí.

Na našem e-shopu máme k dispozici všechno pro psa do auta. Vybrat si můžete klec pro psa do auta, ale i přepravku. Přepravky jsou z různých materiálů – textilní, kovové i plastové, jednoduché i luxusní. Přikoupit si můžete přikrývku včetně speciální deky pro psa do auta, dále také ochrannou podložku s protiskluzovou spodní částí, která je také proti znečištění. Samozřejmě lze koupit i bezpečností pásy.

Rozmanitý výběr tašek a batohů na přenos psa je samozřejmostí. Na výběr jsou různé barvy, motivy a velkosti. Mají měkkou výplň, která uspokojí potřeby psů na pohodlí. Jsou vybavené nastavitelným popruhem. Některé mají i místo na adresný štítek, boční kapsu či síťku pro lepší cirkulaci vzduchu. Svého miláčka můžete přepravovat i v trendy kabelce se zajímavým designem a zavíráním na zip. Oblíbené jsou i měkké kukaně s odnímatelným polštářem a lehkou údržbou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze