Přeprava pro psy

 
 
 

 
 
 
Úvod > Psi > Přeprava
 

 
 
Přeprava pro psy
 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Obvod krku v cm
Délka v cm
Materiál
Šířka v cm
Výška v cm
Barva
Velikost
Výcvikové
Hmotnost psa v kg
Obvod hrudníku v cm
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 


Přeprava pro psy

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
493 Kč 985 Kč
Doprava zdarma
Akce
Ušetríte: -50 %
4pets scratch guard pro přepravky do auta

4pets scratch guard pro přepravky do auta

Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
909 Kč 1 817 Kč
Doprava zdarma
NovéAkce
Ušetríte: -50 %
 
 

Často je potřebné psa převézt autem anebo dopravním prostředkem. Tehdy je ideální přenosná klec pro psy. Je komfortní a jednoduchá na údržbu. Je možné k ní dokoupit i kolečka, dělící přihrádku, polštářek anebo přehoz pro maximální pohodlí.

Na našem e-shopu máme k dispozici všechno pro psa do auta. Vybrat si můžete klec pro psa do auta, ale i přepravku. Přepravky jsou z různých materiálů – textilní, kovové i plastové, jednoduché i luxusní. Přikoupit si můžete přikrývku včetně speciální deky pro psa do auta, dále také ochrannou podložku s protiskluzovou spodní částí, která je také proti znečištění. Samozřejmě lze koupit i bezpečností pásy.

Rozmanitý výběr tašek a batohů na přenos psa je samozřejmostí. Na výběr jsou různé barvy, motivy a velkosti. Mají měkkou výplň, která uspokojí potřeby psů na pohodlí. Jsou vybavené nastavitelným popruhem. Některé mají i místo na adresný štítek, boční kapsu či síťku pro lepší cirkulaci vzduchu. Svého miláčka můžete přepravovat i v trendy kabelce se zajímavým designem a zavíráním na zip. Oblíbené jsou i měkké kukaně s odnímatelným polštářem a lehkou údržbou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze