Přepravky a fauna boxy pro terarijní zvířata

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malá zvířata > Teraristika > Přepravky, fauna boxy
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Přepravky a fauna boxy pro terarijní zvířata
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Během chovu terarijních zvířat se určitě vyskytne situace, že Vašeho miláčka budete muset přepravit. Ať už to bude na pravidelný výlet s ním anebo na preventivní návštěvu u veterinárního lékaře. Vaše zvířátko budete muset přepravit především bezpečně a v maximálním pohodlí, aby pro něj cesta byla co nejvíc příjemná. Při výběru přepravky musíte zohlednit druh i velikost Vašeho zvířátka. Přepravka nesmí být malá ani příliš velká.

Na našem e-shopu máme dostupné různé velikosti plastových boxů pro terarijní zvířata a také přenosné plastové terárium s boční ventilací. Pro malá zvířata máme k dispozici přenosný plastový box. Sortiment průběžně doplňujeme podle požadavků a potřeb našich zákazníků.

Pokud Vašeho miláčka krmíte cvrčky, tak pro Vás máme přenosný a průhledný plastový box s dávkovačem na uskladnění a podávání cvrčků. Jde o kompletní sadu s jejíž pomocí dokážete zabezpečit potřebnou péči o cvrčky a pro Vaše zvířátko pravidelný přísun stravy. Součástí je miska na vodu a krmivo pro cvrčky. Cvrčci nemůžou mít přístup k otevřené vodě. Přiložený molitan zabraňuje utopení cvrčků.

Ať už se rozhodne pro jakoukoliv přepravku, myslete i na hygienické přípravky a prostředky, kterými jí budete udržovat v permanentní čistotě. Zabráníte tak zbytečným nákazám a onemocnění Vašeho miláčka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze