Příslušenství pro ptáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Ptáci > Příslušenství
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Příslušenství pro ptáky
další kategorie
   
   
  Cenová hladina
   
   
  další kategorie


   
  Zvolte si některou z kategorií.
   
   

  Do klece pro Vašeho ptáčka je vhodné vybrat bidýlko podle jeho velikosti a druhu. Na výběr jsou různé druhy, a to z kamene, cementové, plastové a dřevěné anebo přírodní dřevěná bidýlka. Jejich výhodou je, že udržují zobák a drápky ptáka upravené, obroušené a v dobré kondici. Vlnitý tvar bidýlek podporuje proudění vzduchu pod ptačími nohami a předchází onemocněním jako jsou artritida anebo zakrsnutí. Bidýlka jsou dostupná v různých barevných variantách.

  Aby Váš milý opeřenec mohl pokojně odpočívat i mimo noční čas, je vhodné mu obstarat látkový kryt, který mu přehodíte přes klec. Ocení to jak Váš ptáček, tak Vaši sousedi.

  Na přenos ptáků, kterému se určitě nevyhnete, je dobré mít vhodnou přepravku.

  Můžete si vybrat buď plastovou anebo papírovou, která je vhodná na přenos ptáčků a jiných malých zvířat. Tyto pomůcky jsou k dispozici v různých velikostech.

  Pokud chováte slepice a vajíčka snáší na různých místech jen ne tam, kde byste to chtěli Vy, tak jim kupte podklad – umělé vajíčko. Stačí ho umístit na místo, kde chcete, aby Vaše slepice snášela. Budete tak mít jednoduše po starostech.

  Náhradní díly Vám poslouží, když se Vám něco nečekaně porouchá tehdy, kdy to nejméně čekáte. Na našem e-shopu máme k dispozici různé součástky, takže je z čeho vybírat.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verze