Rostliny do akvária

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Rostliny do akvária
další kategorie
   
   
  Cenová hladina
   
   
  další kategorie


   
  Zvolte si některou z kategorií.
   
   

  Živé rostliny v akváriu jsou nejen estetickým prvkem, ale zároveň dodavatelem potřebného kyslíku pro celé osazenstvo akvária. V sortimentu máme sterilní a čisté sazenice bez řas, slimáků, plísní a choroboplodných zárodků. Jsou vhodné i pro začínající akvaristy, jelikož mnohé z nich jsou nenáročné na pěstování.

  Pro zdravý růst akvarijních rostlin máme v našem e-shopu více druhů hnojiv. Například hnojivo s obsahem železa pro nádherné, sytě zelené vodní rostliny s dalšími plnohodnotnými stopovými prvky a všemi důležitými hlavními živinami anebo hnojivem, s rostlinným hormonem pro zdravý růst rostlin v sladkovodním akváriu apod. Hnojiva jsou dostupná i v tekutém stavu a ve formě tyčinek.

  Základní živinou pro zdravý a svěží růst rostlin je CO2. Zabezpečit ho můžete přípravkem dodávajícím uhlík do vody ve formě přístupné rostlinám anebo jednoduchým setem CO2 pro hojnost a zdraví akvarijních rostlin. V akváriu, ve kterém je rovnováha uhličitých kyselin, budou rostliny silnější, větší a zdravější. Dále také přispějí ke zvýšení okysličování vody, přičemž hladina pH zůstane v optimální hodnotě.

  Na přípravu rašelinových výluh na tření ryb, třecího substrátu, terarijní účely a pěstování rostlin je speciálně určená kyselá vysokohorská vláknitá rašelina. Dlouhodobý efekt poskytuje přírodní a dlouze působící kompletní substrát pro všechny akvária, který neobsahuje žádné přidané nitráty ani fosfáty.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verze