Technika pro zahradní jezírka

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Technika pro zahradní jezírka
další kategorie
   
   
  Cenová hladina
   
   
  další kategorie


   
  Zvolte si některou z kategorií.
   
   

  Bezproblémové fungování zahradního jezírka a dotvoření příjemných efektů si vyžaduje různé technické doplňky. Například na ozvláštnění atmosféry můžete standartní bílé kryty osvětlení vyměnit za barevné.

  Pro zajištění silné cirkulace vody, především u fontán a kaskád, je vhodné fondánové čerpadlo do jezírka anebo rybníčku. Kromě potěšení z pohledu podporuje okysličování vody, které je důležité pro ryby a rostliny. Filtrační čerpadlo do jezírka či rybníčku zase zachytává nečistoty, které by jinak mohly znečistit jezerní vodu. Pro zahradní jezírka máme i řadu velmi kvalitních tlakových filtrů s vlastním čistícím okruhem, také filtry s vícestupňovou filtrací umístěné na břehu nádrže apod.

  Multifunkční využití má jezírkové fondánové čerpadlo, které může pohánět vodu do filtru a zároveň i do fontány či zahradní kaskády. Má velmi jednoduchou montáž a údržbu.

  Do jezírka dodáte dostatečné množství kyslíku pomocí kyslíkového přístroje pro zahradní jezírka. Takto zabezpečíte i snížení tvorby nežádoucích řas ve vodě. Oslňující podvodní scenérii dosáhnete pomocí vzduchovacího kamene, který vytvoří jemné bublinky.

  Na našem e-shopu máme i různé náhradní díly, a to náhradní zářivky, kontrolní snímače pro filtry, čočky do jezírkového osvětlení – červené, modré, zelené a žluté, filtrační náplně a jiné.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verze