Terária

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
další kategorie


 
 

Pro menší zvířata jako jsou gekoni, žáby, bezobratlí a hadi je ideální celoskleněné designové terárium se zakřiveným čelním sklem. Je vhodné na pracovní stoly, kuchyňské linky a do moderních interiérů. Součástí terária je plastový kryt s instalovaným terarijním LED osvětlením, které se ovládá pomocí dotykového tlačítka. Dva typy pozadí jsou součástí terárií, ale Vy si můžete zvolit jakýkoliv motiv a měnit ho podle nálady anebo Vašich požadavků.

Evropští herpetologové navrhli ideální příbytek pro plazy a obojživelníky. Je to skleněné terárium s otvíracími předními dvířky, které umožňují lehký přístup pro údržbu a krmení. Speciálně navrhnutý zámek zabraňuje úniku. Přírodní pozadí je stejné barvy jako všechny ostatní dekorační předměty (napáječky, vodopády, výhřevné kameny). Dalším pozitivem je velikost – umožňuje šplhání těm plazům, kteří to mají v oblibě.

Skleněné terárium se stejnými vlastnostmi máme i s přírodním vzhledem, též skleněné terárium s kovovou větrací mřížkou a pro želvičky plastové akvárium s ozdobnou palmou.

Pro želvy máme na e-shopu i bazén v různých velikostech a objemech a také rampu, která je vhodná do většího terária. Je pokrytá odstranitelným kobercem, který ulehčuje výstup ven.

V nabídce máme i univerzální vodotěsnou podložku pro terária umístěnou ve svislé poloze a také terárium ve vodorovné poloze, odolnou skříňku pod terárium, různé kryty, síta a jiné pomůcky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze