Úprava vody v zahradních jezírkách

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Úprava vody v zahradních jezírkách
další kategorie
   
   
  Cenová hladina
   
   
  další kategorie


   
  Zvolte si některou z kategorií.
   
   

  Start do nové sezóny jezírka vždy začněte roztokem obsahujícím důležité minerální látky, stopové prvky a vitamíny, které vytvářejí zdravé životní podmínky pro ryby a zároveň snižují fosfáty. Železo příznivě působí na růst rostlin.

  Po dlouhém a vytrvalém dešti, při každé výměně anebo doplnění vody je třeba dbát na úpravu vody. Přípravek musí chránit ryby v jezírkách před jedovatými těžkými kovy, agresivním chlórem a organickými koloidy. Kvalitu vody lehce zjistíte pomocí testovacích proužků, ze kterých zjistíte 6 nejdůležitějších parametrů jezerní vody. Podle výsledku se můžete rozhodnout, jaký účinný prostředek třeba použít.

  Na biologickou likvidaci organických složek v kale usazeném na dně jezírka (listy, zbytky rostlin a krmiva, rybí výkaly apod.) slouží přípravek na rychlou a efektivní stabilizaci důležitých hodnot vody v zahradních jezírkách.

  Obsahuje efektivní mikroorganizmy redukující kal bez zásahu do ekosystému. Pokud potřebujete odstranit těžké kovy (např. měď, kadmium, olovo, železo, zinek), stačí použít přípravek, který je váže.

  Problémem nemusí být ani zakalená voda. Přípravek určený na její čištění odstraňuje všechny příčiny zakalené vody, jako jsou například plavající částice v rybníku, a voda se tak stává opět čirou.

  Rychle a ekologicky se dá bojovat i proti řasám. Bezpečný přípravek působí v průběhu několika hodin. Na ničení řas máme více druhů přípravků.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verze