Vitamíny a léčiva pro ptáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Ptáci > Vitamíny, léčiva
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Vitamíny a léčiva pro ptáky
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Ptáci Vám budou dělat radost jen pokud budou v dobré zdravotní kondici. Léky pro ptáky jsou nevyhnutelné a často se podávají v podobě vitamínových doplňků. Vitaminizované proso je užitečné pro všechny druhy ptáků. Obsahuje vitamíny a minerály pro zdraví a kondici ptáků.

V období zvýšené potřeby vitamínů a při podávání stravy s nízkým obsahem vitamínů je vhodné podávat roztok na posílení imunitního systému. Vyvážená směs vitamínů pomáhá i ve stresových situacích anebo v období sedění na vajíčkách.

Vyškubané peří, holá místa a matné opeření u papagájí způsobuje většinou nedostatek výživných látek. Tímto těžkostem zabrání roztok zamezující vyškubávání peří. Složky, které obsahuje zajistí krásné opeření, zdravou kůži, vitalitu a podpoří mluvení vašeho ptáčka.

Okrasní ptáci také potřebují denní dávku vitamínů a hodnotné výživné látky – např. ve formě vitamínových kapek. Doporučuje se především v období přepeřování, ale i jako doplněk stravy po celý rok. Pravidelným podáváním přípravků na obohacení pitné vody a podpoření stavby kostí a opeření je možné předejít nepříjemnému svědění, který je výsledkem nedostatku určitých minerálů. Na přepeření jsou určené i zrníčka pro andulky, kanárky a papagáje.

Jako přírodní repelent proti hmyzu a roztočům působí dezinfekční přísada do koupele pro poštovní holuby. Pro ně je určen i roztok na dezinfekci vody jako prevence stafylokoka a streptokoka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze