Vitamíny, léčiva, kosmetické přípravky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malá zvířata > Hlodavci > Vitamíny, léčiva, kosmetické přípravky
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Vitamíny, léčiva, kosmetické přípravky
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Organismus hlodavců a malých zvířat je vystavený riziku různých chorob. Buďte připravení na chvíle, kdy onemocní a mějte po ruce léky a léčiva, kterými zmírníte jejich utrpení z choroby.

Mnohým onemocněním je možné předejít preventivně podáváním různých doplňkových vitamínů, minerálů, stopových prvků apod. Například vitaminový roztok pro malé hlodavce obsahuje hodnotné minerály a stopové prvky, které zaručují zdravý vývoj jejich organizmu. Používá se na zkvalitnění pitné vody. Jako vhodná pitná voda pro hlodavce je i voda obohacená o minerální látky. Imunitu můžete posilnit vitamínovými kapkami pro hlodavce anebo speciálními kapkami s vitamínem C, které pokrývají jeho nedostatek v přirozené stravě.

Jsou důležité zejména pro morčata, která nejsou schopna vitamín C produkovat ve svém organizmu.

Správná hygiena pomáhá udržet zdraví zvířat. Šampón pro morče je určený na správné ošetření pokožky a srsti. Pro hlodavce máte na výběr i proteinový šampon anebo speciálně vyvinutý jemný šampon na pravidelné koupání morčat.

Dostupný je i přípravek na neutralizaci nežádoucích pachů u hlodavců a malých zvířat, který zachytí pach a mikroby. Na e-shopu máme i další produkty, které pomůžou udržet zdraví a vitalitu Vašich miláčků.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze