Vitamíny, léčiva

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Vitamíny, léčiva
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Potěšení z malých zvířat může být jen tehdy, když jsou zdravé a čilé. Bohužel i jejich organizmus je vystaven riziku různých chorob. I pro ně platí, že prevence je nejlepší způsob, jak onemocnění předcházet, než je potom náročně a nákladně léčit.

Snížená vitalita a čilost, případně ztráta lesku jejich srsti anebo přílišné línání jsou signálem, že ve stravě Vašeho miláčka chybí potřebně důležitá složka a třeba zvýšit pozornost a péči.

Mnohým onemocněním přitom je možné předejít preventivním podáváním různých doplňkových vitamínů, minerálů, stopových prvků apod. Je vhodné je přidávat do běžné stravy jako doplněk po celý rok, a především v období zvýšených nároků, jako jsou např. stresové situace.

Na našem e-shopu máme řadu kvalitní doplňkové výživy, která podporuje zdraví a vitalitu zvířat. Pro posílení imunity malých zvířat jsou vhodné přípravky s vitamínem C anebo samostatný vitamín C, též s přidaným taurinem, který je velmi důležitý na podporu zraku a činnosti srdce. Preventivní přípravky máme i pro zdravé kosti, kůži, svaly, trávení, správný metabolismus apod.

I přes precizní péči a starostlivost se může stát, že Vám zvířátko onemocní. Buďte připraveni i na tyto chvíle a mějte po ruce léky a léčiva, kterými zmírníte jejich utrpení z nemoci. Určitě jsou vhodné i různé dezinfekční prostředky. Ideálně pokud jsou šetrné nejen ke zvířátku, ale i k životnímu prostředí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze