WC pro kočky

 
 
 

 
 
 
 

 
 
WC pro kočky
další kategorie
 
 
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Barva
Délka v cm
Šířka v cm
Výška v cm
Materiál
Typ produktu
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
 
 
další kategorie

Toalety

Toalety


Lopatky

LopatkyWC pro kočky

Zobrazit podle: Sestupné pořadí
Zobrazit na stránce:
 
363 Kč 725 Kč
Doprava zdarma
AkceNové
Ušetríte: -50 %
 
 

Kočka je od přírody čistotná. Při troše trpělivosti se dá naučit chodit na toaletu. Obstarejte jí její vlastní kočičí WC.

Výběr záchodu pro kočky je široký a neustále ho budeme podle požadavků a trendů rozšiřovat.

Pohodlná je toaleta s automatickým systémem, který prosívá stelivo. Je konstruovaná s velkými vyklápějícími dvířkami, které kočkám umožňují lehký vstup a výstup. Integrovaný filtr s aktivním uhlím pohlcuje pachy.

Toaleta pro kočky je dostupná v různých velikostech – od extra velké plastové toalety s dvířkami, až po mini toaletky. Podle toho, co se Vám do Vašeho prostoru hodí, si můžete vybrat mezi rohovou plastovou toaletou s krytem, dvířkami a filtrem anebo moderní oválnou toaletou s vysokým okrajem či plastovou toaletou s okrajem či bez něj. Nabízíme k nim samozřejmě i předložku s protismykovou spodní částí.

Pro udržení hygieny slouží více druhů praktických plastových lopatek, kterými dokážete jednoduše odstranit podestýlku. Jednoduchou a pohodlnou manipulaci s odpadem, umožňují i biologicky odbouratelné náhradní vložky speciálně navrhnuté pro toalety.

Zápach z toalet eliminují uhlíkové filtry. Je dobré mít vždy v zásobě náhradní pachové filtry ideálně s uhlíkem.

V případě opotřebení krytu na toaletu, plastového okraje toalety anebo dvířek k toaletě, je možné na našem e-shopu zakoupit náhradní dály. Do kočičích toalet máme i náhradní pytlíčky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze