Zdraví psů

 
 
 

 
 
 
Úvod > Psi > Zdraví
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Zdraví psů
další kategorie
 
 
Cenová hladina
 
 
další kategorie

Vitamíny

Vitamíny


Léčiva

Léčiva 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Zdraví je to nejvzácnější pro každou živou bytost včetně psů. Ne vždy se však křehký organizmus dokáže poprat s venkovním a vnitřním prostředím. Výsledkem je oslabení organizmu a různé choroby.

Preventivně je možné psa chránit před venkovními parazity jako jsou klíšťata, blechy, vši anebo bodavý hmyz. Máme široký sortiment antiparazitik pro psy. Vysoko účinné jsou především proti klíšťatům. Preventivně působí i psí obojky proti klíšťatům. Efektivní ochranu poskytuje i repelentní obojek, který pomáhá odpuzovat především létající hmyz. Dostupný je v různých velikostech. Antiparazitní šampón a sprej proti lezoucímu a létajícímu hmyzu jsou vhodným doplňkem ochrany.

Důležité jsou i vitamíny pro psa. Tekuté vitamíny pomáhají posilňovat imunitu a předcházet onemocnění a snižují výskyt kožních onemocnění.

Vitamín A pro psa, ale i B, C a E jsou velkými pomocníky. Pomáhají i v rekonvalescenci po odčervení a během línání, též podporují zdravou kůži, srst či vyrovnaný nervový systém a zdravý metabolismus.

V lékárničce mají své místo i léčiva na oči, uši i tlapky. Pokud se svým miláčkem i cestujete, tak je dobré mít po ruce tabletky proti nevolnosti. Je dobré, pokud myslíte i na léky proti bolesti, na regulaci trávícího procesu, ale i na snížení stresu a zklidnění.

Odstraňovač skvrn a zápachu, který způsobí psi svou močí anebo jiným způsobem Vám ulehčí čistotu v domácnosti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze