Zdraví terarijních zvířat

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
bohužel musíme vám sdělit smutnou zprávu, ke dni 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.cz
Děkujeme za projevenou důvěru a přízeň.
Případné reklamace řešte prosím standardně, přes naše kontaktní údaje.
S láskou, tým Lavpet.cz

 
 
Zdraví terarijních zvířat
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Při nedodržení technologie chovu se lehce může stát, že Vaši miláčkové – plazi či obojživelníci – onemocní. Vždy je lepší onemocnění předcházet, a tak je vhodné při zhoršených podmínkách zvířatům přidat do kompletního krmiva další potřebné složky – především vitamíny a minerály.

Častý zdravotní problém u želviček je měknutí krunýře. Předejdete mu použitím kondicionéru pro želvy, který upravuje kyselost vody. V něm obsažený vápník se pomalu rozpouští a neutralizuje kyseliny uvolňované do vody želvami a upravuje vodu. Obdobné účinky má i vápenatý blok pro vodní želvy s přídavkem vitamínu B1 vhodně upravující pH vody na neutrální reakci, čímž zabraňuje překyselení vody.

Důležité vitamíny, proteiny, stopové prvky a živiny rostlinného původu obsahuje výživný vysoce kvalitní koncentrát pro všechny druhy plazů. Pomáhá předcházet symptomu nedostatečnosti, zabezpečuje odolnost organizmu vůči chorobám a dodává vitalitu.

Chybějící důležité složky v krmivu pro plazy můžou vést k chybnému vývoji. Vitamínové kapky pro plazy jsou hodnotné a chutné doplňkové krmivo s obsahem životně důležitých vitamínů. Zvyšují odolnost proti chorobám a starají se o pokožku plazů. Vitamínové kapky pro želvy a terarijní zvířata jsou zase doplňkem krmiva pro vodní i suchozemské želvy, terarijní zvířata i akváriové rybičky. Zlepšují jejich celkovou kondici a účinně podporuje jejich zdraví.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze